درباره ما بیشتر بدانید!

تیم کمک آموزش و پیشرفت والدین ، تکاپو، متشکل از گروهی از متخصصان حوزه روانشناسی و تربیتی از جمله اساتید دانشگاه ، متخصصان روانشناسی خانواده و کارشناسان علوم تربیتی می‌باشد که با همکاری نخبگان حوزه آموزش، تحلیل داده، روانشناسی و علوم شناختی به ارائه خدمات آموزش / تمرین / مشاوره والدین می‌پردازد. این تیم با درنظر گرفتن متودهای نوین آموزشی به دنبال آموزش متفاوت و کاربردی والدین و در ادامه آن معرفی مراکز و خدمات نوین آموزشی میباشد. این متود آموزشی زمینه‌ای را برای ارتقای یادگیری با حداقل زمان و حضور والدین فراهم آورده تا آنها ضمن تشخیص به هنگام پتانسیل‌های شخصیتی، شناختی و هیجانی فرزندشان، با مشاوره با متخصصان علوم رفتاری و تربیتی، بهترین مسیر رشد و موفقیت فرزندشان را انتخاب نمایند. در این مجموعه به تمامی نیازها جهت تبدیل شدن به والدین موفق پاسخ داده خواهد شد

مأموریت تکاپو

ما قصد داریم به هر پدر و مادر این امکان را بدهیم تا با استفاده از تلاش و توانمندی خود، بتواند استعدادهای و پتانسیل های فرزندش را کشف کرده و با مدیریت بحران‌ها و انتخاب های صحیح، سبک زندگی‌ خود را به نحوی تنظیم کند تا با قدم‌های آگاهانه و استواربتواند به بهترین خودش تبدیل شود.
در واقع، ما می‌خواهیم دستیار متخصص والدین در مسیر رشد فرزند دلبندشان باشیم.

ارزش‌های درونی تکاپو

مردم همانند معادنی از طلا و نقره اند ( پیامبر اکرم )
به هیچ انسانی نباید با نگاه تحقیر نگاه کرد؛ نه، در او یک استعدادی هست که ای بسا جامعه به آن استعداد نهایت نیاز را دارد. بله، بعضی‌ها هستند می‌آیند دنیا، هفتاد سال، هشتاد سال هم عمر میکنند، میروند، اما این استعدادشان کشف نمیشود؛ در واقع به اینها ظلم میشود، اینها مظلوم واقع میشوند. اگر استعداد او کشف میشد، ممکن بود یک نابغه‌ای بشود، یک شخصیت برجسته‌ای بشود. این، وظیفه‌ی والدین را، مربیان جامعه را، معلمان را، اجزاء حکومت را زیاد میکند. مبادا به این استعدادها بی‌اعتنائی شود.

هیچکس بی استعداد نیست
یکی از مفیدترین فعالیت‌هایی که امروزه در دنیا انجام می‌شود، انتخاب دستیار آموزشی توسط نظام آموزشی و بررسی دقیق هر خانواده است، همانطور که پزشک خانواده به یک تعداد محدود خانواده تعلق میگیرد و سلامت جسم هر خانواده را بصورت منحصر به فرد بررسی میکند، دستیار آموزشی نیز همین مسیر را برای آموزش هر خانواده و هر فرزند طی میکند، چرا که هر انسان استعدادهای نهفته خودش را دارد و برنامه ریزی دقیق و متخصصانه نیاز دارد تا به شکوفایی برسد

راهبرد بر اساس دانش و آگاهی
شرکت ما بر سه پایه‌ی نوآوری آموزشی، دانش و تربیت بنیان‌گذاری شده است، همه ما از معلمی و مربیگریدر مقاطع مختلف شروع کردیم. تمامی تصمیمات بر پایه‌های علمی و مطالعات و تجربه بزرگان، قرار گرفته می‌شود. شرکت ما، دانش والدگری را به‌گونه‌ای به مخاطبان خود ارائه می‌دهد که بتوانند از آن استفاده‌ی معناداری در زندگی خود کنند. ما متعهدیم تا از استانداردهای علمی و منابع مطمئن استفاده کنیم. علاوه بر این، تیم ما همواره تلاش می‌کند تا مرزهای نوآوری را گسترش دهد.

همه‌ی ما در کنار هم حرکت می‌کنیم
ما یک تیم هستیم و ساعت‌های زیادی را برای رسیدن به اهدافمان باهم می‌گذرانیم. ما باور داریم محیط مثبت و پویا، همکاری و احترام را تقویت می‌کند. ما سعی می‌کنیم تا از فرصت‌ها و داشتن اعضای تیم با ویژگی‌های متفاوت، استفاده‌ی بهینه کنیم؛ – ما باور داریم که ایده‌های ارزشمند می‌توانند در هر ذهنی شکل بگیرند و تک‌تک افراد در موفقیت مای تکاپو سهیم هستند. هر فرد با دیگری متفاوت است و این دلیل رشد تیم ماست. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا محیط کاری سالم و شاد داشته باشیم زیرا سلامت تیم تکاپو در سلامت تک‌تک اعضای تیم نهفته است.

اعضای تیم